Ekoabasadorzy

Kim są ekoambasadorzy?
Współpraca z EkoZwierz to szansa na aktywny udział w projekcie łączącym troskę o środowisko z miłością do zwierząt. Jako partner, przyczyniasz się do edukacji i inspirowania społeczności, wspierając działania na rzecz ochrony przyrody i dobrostanu zwierząt. To współdziałanie oznacza realny wpływ na środowisko i budowanie silniejszej sieci zaangażowanych w ekologię.
Poznaj naszych obecnych partnerów, którzy aktywnie wspierają naszą misję
Integralna behawiorystka i fitoterapeutka psów. Stosuje terapie naturalne, takie jak ziołolecznictwo, aromaterapia, tradycyjna medycyna chińska i Tellington TTouch. Prowadzi projekt Psiaki w Zen - Tu i Teraz oraz Zakątek Transformacji w Beskidzie Niskim. 
Mikrobiolog, technik weterynarii, zoopsycholog, studentka medycyny weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Współpracuje z Fundacją Badamy Suplementy. Autorka tekstów w czasopismach: Weterynaria w Praktyce, Pies Rasowy, Zoobranża, Pets World.
Terapeutka i trenerka psów z 8-letnim stażem, specjalistka w psychologii zwierząt i behawiorystyce. Autorka książek i e-booków dla właścicieli psów. Skupia się na pracy z agresywnymi i dominującymi psami, w tym z przypadkami zakwalifikowanymi do eutanazji.
Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!